Forumu Hareketlendirme Çalışmaları

NXBetelgeuseNXBetelgeuse
First Assault Rep: 770
Member, Moderator, Nexon
edited January 20, 2016 in Türk General Chat
Merhaba arkadaşlar,

Herkesin farkında olduğu üzere Türk kullanıcılar foruma pek katılım göstermiyor. Bunu tersine çevirmeyi kendime görev edindim. :)

Burada konuda ne kadar kişi olduğumuzu gösterirsek, ben de oyun içi ödüller verilecek etkinlikler düzenlemeye çalışacağım Türk topluluğu için. Hem kendinizi tanıtın, hem de her türlü etkinlik önerinizi buradan yapın.

Hepinizi bekliyorum!

NXBetelgeuse

Comments

• AbRhNegativeAbRhNegative
    First Assault Rep: 520
    Member
    Bende bildiğiniz üzere facebook üzerinde ki sayfamda oyunun çekilişini yapacağım fakat türk oyuncuların ilgi gösterebilmesi için eğer iletebilirseniz ki biz mail yoluyla ulaşmaya calıstık geri dönüş alamadık ama espor olayının ve ufak çaplı turnuvaların yapılması gerekiyor diye düşünüyorum iyi günler
  • NXBetelgeuseNXBetelgeuse
    Member, Moderator, Nexon
    Her zaman benimle buradan özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz. :)
  • sado56sado56
    First Assault Rep: 300
    Member
    key sorunm var acil yardım edermısınız eg ile başlayan
  • HammerHeadHammerHead
    First Assault Rep: 400
    Member
    Herkese merhaba benim adım Berkay, oyunu ilk çıktığı günlerden beri oynuyorum (aralıklar ile :) ) . Genelde Steam forumlarında takılıyorum ve burayı da yeni fark ettim.

Umarım ilerleyen zamanlarda oyundaki Türk kullanıcıların sayısı artar ki bizde böylece Türk oyuncular için özel verilecek içeriklere kavuşuruz. Ayrıca oyunun Türkçe dil desteği de devam etmiş olur.
    Member, Moderator, Nexon
    edited January 24, 2016
    sado56
    sado56 said:

key sorunm var acil yardım edermısınız eg ile başlayan
    Merhaba,

Tam olarak yaşadığınız sorunu söyleyebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım. Sorununuz Steam üzerindeyse, Steam Destek'e bilet göndermeniz gerekiyor.
    HammerHead

Herkese merhaba benim adım Berkay, oyunu ilk çıktığı günlerden beri oynuyorum (aralıklar ile :) ) . Genelde Steam forumlarında takılıyorum ve burayı da yeni fark ettim.

Umarım ilerleyen zamanlarda oyundaki Türk kullanıcıların sayısı artar ki bizde böylece Türk oyuncular için özel verilecek içeriklere kavuşuruz. Ayrıca oyunun Türkçe dil desteği de devam etmiş olur.
    Merhaba Berkay,

Umarım oyun Erken Erişim'den sonra yayınlandığında geniş bir Türk topluluğuna sahip olacağız. Oyunun Türkçe desteğinin devam etmemesi gibi bir durum olmayacağından emin olabilirsin. Öneri ve şikayetlerini her zaman bekleriz!

• HammerHeadHammerHead
    Member
    Dediğiniz gibi muhtemelen erken erişim bitip oyun F2P sisteminde herkese açıldığında Türk oyuncular kendilerini göstereceklerdir.

Benim merak ettiğim bir konu var. Oyun erken erişimini tamamlayıp herkese açıldığında, benim gibi Steam'den erken erişim alan oyuncuların hesaplarına ne olacak? Oyuna girmemiz için Nexon hesabımızı mı kullanacağız yoksa aynen Steam hesabımız üzerinden oynamaya devam mı edeceğiz?

Ayrıca erken erişime katılan oyuncuların verileri yani o zamana kadar açtıkları her şey silinecek mi?
    Member, Moderator, Nexon
    Steam üzerinden oynamaya devam edebileceksiniz. Oyun hem Steam hem de Nexon Launcher'dan oynanabiliyor.

Erken Erişim sonrası tekrar bir sıfırlama olması planlanmıyor şimdilik. Ama her an her şey değişebilir. :)
  • DisbreakNDisbreakN
    First Assault Rep: 1,100
    Member
    edited April 9, 2016
    Selamlar herkese . Adım Faruk 24 yaşındayım Antalyada oturuyorum . Oyunu 1 haftadır oynamaktayım .Oyunu oynamaktan keyif alıyorum lakin bazı hususlar çok sıkıntılı . Uygun bir şekilde kısa özet geçeyim ;
    1- Oyunda wall-lag ve bulletlag var . Şöyle ki oyun içinde bazı oyuncular gözümüzün önünde duvarlar arası geçiş yapabiliyor .bunu buradaki bir çok Türk oyuncu görmüştür eminim
    2- Bazı silahların nerf yemesi gerektiği kanaatindeyim . Pompalı tüfekler kısa mesafeden tamam tek atabilir ama orta mesafeden tek atmamaları lazım yani ben 13 senedir fps oyuncusuyum böyle bir şey görmedim . Yine markette satılan otomatik tüfeklerin özelliklerinde denge oranlarının düşük görünmesine rağmen oyun içinde bu durumun tam tersi olması.
    3-Silah geliştirme araçları çok pahalı . yani bir namlu 55.000 olmamalı .aynı şekilde diğer parçalar da çok pahalı . Bunları makul bir seviyeye çekmelisiniz

Member, Moderator, Nexon
    edited April 11, 2016
    Hoşgeldin Faruk oyuna ve foruma. Öncelikle geri bildirimlerinin kesinlikle iletileceğinden emin olabilirsin. Ama şu anda hala Erken Erişim aşamasında olduğumuzu ve sürekli değişiklikler olduğunu unutma. Kalabalık bir Test Sunucumuzun olmaması dengelemeleri yaparken zorlanmamıza sebep olabiliyor. Sizlerden gelen geri bildirimler ile sürekli dengelemeler devam ediyor.

Önerilerin için teşekkürler!
    DisbreakN
  • DisbreakNDisbreakN
    First Assault Rep: 1,100
    Member
    edited April 11, 2016
    Teşekkür ederim yeri burası mı bilmiyorum ama bu yüzde 100 exp etkinliği eşyaları ne zaman gelir . Maç sonu exp çok az geliyor yani 30 adam vursan bile en fazla verdiği 500-600 geliyor zor level alıyoruz
    Member, Moderator, Nexon
    edited April 13, 2016
    Normalde etkinlik bittikten bir hafta sonra veriliyor, ama daha bir şey açıklanmadı.
  • xSUPERMANxxSUPERMANx
    Member
    edited May 9, 2016
    SelamınAleykum madem canlandırmak gerekir belki bende takılabilirim :)
    Member, Moderator, Nexon
    edited May 11, 2016
    Arkadaşlarınızı da getirin. :)