FIRST ASSAULT STEAM KOLEKSİYON KARTLARI

NXBetelgeuseNXBetelgeuse
First Assault Rep: 770
Posts: 29
Member, Moderator, Nexon
edited February 8, 2016 in Türk Announcements
First Assault Steam Koleksiyon kartlarını duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz!

Deneyimli Steam kullanıcıları bu kartların faydalarını zaten biliyorlar ama First Assault, koleksiyon kartları içeren ilk oyununuz ise daha fazla bilgi için aşağıyı okuyun.

Nasıl kazanırım?

First Assault Steam Koleksiyon Kartlarını kazanmanın birkaç yolu var ve bu kartlar Yüzbaşı, Batou, Togusa ve diğerlerinden oluşan dokuz ikonik karakteri temsil ediyor.

Oyunu normal bir şekilde oynayarak kartları kazanabilirsiniz. Daha fazla oynadıkça, First Assault Steam Koleksiyon Kartlarını rastgele bir şekilde kazanma şansınız artacaktır. Normal olarak, oynayarak kartların sadece yarısını kazanabileceksiniz. İşte burada takas sistemi devreye giriyor! Ajanlar, takımlarını tamamlamak için arkadaşlarıyla pazarlık yapabilirler veya Steam Pazarı'ndan diğer oyuncular ile takas yapabilirler.

image

Kartların çok daha nadir olan Parlak versiyonları da vardır. Eğer 9 Parlak Kartı tamamlarsanız, özel parlak rozeti kazanıyorsunuz.

Bu kartlar ile neler yapabilirim?

9 First Assault Koleksiyon Kartını tamamladığınızdaFirst Assault Steam rozetini üretim, onu profilinizde gururla taşıyabilirsiniz! Bu rozetler, özel Steam ayrıcalıkları sağlıyor. Örneğin, profil seviyenizi yükseltmek, arkaplan açmak ve tabii ki gıpta edilen, Section 9 ajanlarının Siber Yeteneklerini temsil eden sohbet ifadeleri bunlardan bazıları.

image

9 kart sayesinde her First Assault rozeti açtığınızda, rozetinizin seviyesini yükseltebileceksiniz.

image

Steam Koleksiyon Kartları ajan eğitiminiz tamamlandı! Şimdi aksiyona dalın ve Steam deneyiminizi arttırın.