Erken Erişim Eşyalarımı Nasıl Alırım

TachikuddlesTachikuddles
First Assault Rep: 5,050
Administrator
edited December 18, 2015 in Türk Announcements
Erken Erişim Paketlerindeki eşyalarını almak için yardıma ihtiyacı olan Ajanlar aşağıdaki yönergeleri takip edebilirler.

[ADIM 1]
Erken Erişim Paketinizi aldıktan sonra, paketinizin Cephane'de "+1" şeklinde işaretlenmiş olduğunu göreceksiniz.

image

[ADIM 2]
"EŞYALAR" butonuna tıklayarak Erken Erişim Paketinizi bulun.

image

image

[ADIM 3]
İmlecinizi paketin üzerine getirerek Erken Erişim Paketi içindeki bütün eşyaları görebilirsiniz.

image

[STEP 4]
Erken Erişim Paketi'nizi açmak için "KULLAN" butonuna ve ardından "ONAYLA" butonuna tıklayın

image

[ADIM 5]
Alacağınız GP'yi aktive etmek için önce "KULLAN" ardından "ONAYLA" butonuna tıklayın. Bakiyeniz otomatik olarak güncellenecektir.

image

image

image

[ADIM 6]
Ajan Lisansını otomatik olarak kullanıma hazır olacaktır. Karakterleri açtıkça bakiyeniz tükenecektir.

image

image

[ADIM 7]
Silah kostümlerini almak için Cephane'yi ziyaret edin. Kostüm sayısı "+2" işareti ile gösterilecektir.

image

[ADIM 8]
Silaha tıklayın ve “KİŞİSELLEŞTİR” butonuna basın.

image

[ADIM 9]
“VÜCUT” ve sonra kullanılabilir Tachikoma kostümünü seçin. Kostümü şarjörünüze de uygulayın.

image

[ADIM 10]
Silah kostümünüzü uygulamak için "BİLGİ" bölümüne gelin ve "KOSTÜM" seçeneğinden kostümünüzü seçin.

image

image

Comments

• AbRhNegativeAbRhNegative
    First Assault Rep: 520
    Member
    Resimler gözükmüyor Ajan ! :)
  • NXBetelgeuseNXBetelgeuse
    First Assault Rep: 770
    Member, Moderator, Nexon
    imgur.com Türkiye'de yasaklı olduğu için resimleri görüntüleyemiyor olabilirsin. DNS ayarlarını değiştirirsen düzelecektir çok büyük ihtimalle.
    Member
    Anlıyorum Türkiye forumuna yönelik değişiklik ile diğer dns değiştirmeyi bilmeyen her yaşa ihtap etmek için belki de Türkiye'de yasaklı olmayan bir siteden gösterim yapabilirsiniz hocam <3
  • NXBetelgeuseNXBetelgeuse
    First Assault Rep: 770
    Member, Moderator, Nexon
    Bütün resimleri farklı bir yere yükleyip gönderiyi düzenledim. Şu anda görebiliyor olmanız gerekiyor. :) Yine de yerinde olsam DNS'i değiştirirdim.
    Member
    Çok teşekkür ederim şimdi sorunsuzca herkes ulaşabilecek <3